اسمیردکس

معرفی شرکت یونانی اسمیردکس

نیکا تجارت اورامان نماینده رسمی شرکت اسمیردکس

Smirdex یکی از شرکت های پیشرو در تولید ساینده های پوشش داده شده در جنوب شرقی اروپا است.

Smirdex در شمال یونان واقع شده است و در منطقه ای از ۳۲۰۰۰ متر مربع، که از آن ۱۶٫۰۰۰ متر مربع ساخته شده است، ساینده هایی با کیفیت بالا از سال ۱۹۸۱ تولید می کند. و با تلاش های مداوم برای بهبود کارکنان تخصصی، این شرکت توانسته در استانداردهای مورد نیاز صنعت رشد روزافزون داشته باشد .

 

امروزه این شرکت به بیش از ۵۰ کشور جهان صادر می کند. ۸۰٪ از تولیدات آن به خارج از کشور صادر و ۲۰٪ در بازار یونان توزیع می شود. هدف اصلی اسمیردکس این است که با نیازهای در حال رشد متخصصان مدرن روبرو شده و بنابراین دائما در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند.

شرکت اسمیردکس

اخیرا اسمیردکس یک کارخانه تولید دوم را طراحی کرده است که مساحت ۴٫۰۰۰ متر را پوشش می دهد، جایی که رول های یومبو ۱۴۲۰ میلی متر تولید می شود. ظرفیت آن ۲۴۰۰۰ متر در هر تغییر است. استانداردهای بالای کنترل کیفیت در طول فرآیند تولید، توسط سیستم های پیشرفته و الکترونیکی ارائه می شود، در حالی که ارزیابی مداوم محصول ، با توجه به استانداردهای صنعت، بالاترین کیفیت را تضمین می کند.

شرکت نیکاتجارت اورامان به عنوان نمایندگی رسمی وارد کننده محصولات اسمیردکس مفتخر است که سنباده و دیگر تولیدات با کیفیت این شرکت را در اختیار هموطنان قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *