اچ بی بادی

مشتقات رنگ خودرویی اچ بی بادی

در این مقاله نیکاتجارت اورامان توضیحاتی از مشتقات رنگ خودرویی اچ بی بادی را در اختیارتان قرار داده که امید است مورد توجه شما کاربر گرامی قرار بگیرد.

HB BODY S.A در منطقه صنعتی تسالونیکی و در آتن با مساحت ۱۲۰٫۰۰۰ مترمربع مستقر و دارای  ۹۰٫۰۰۰ مترمربع فضای سرپناه است. که از این تعداد ۸۰٫۰۰۰ متر مربع انبار و امکانات تولیدی ، ۱۰٫۰۰۰ متر مربع دفتر مرکزی ، طراحی خلاق ، تحقیق و توسعه ، کنترل کیفیت ، مرکز آموزش با غرفه های اسپری و همچنین سالن اجتماعات با ظرفیت صد و پنجاه (۱۵۰) صندلی و ترجمه خودکار در سه (۳) زبان می باشد. در اینجا به  نقاشانی از سراسر جهان آموزش داده می شود.

HB BODY S.A در سال ۱۹۸۲ با هدف تولید و توزیع محصولات صنعت پالایش خودرو تشکیل شده است. HB BODY در منطقه صنعتی سندوس در تسالونیکی و در موسسات خصوصی مستقر است. نود درصد (۹۰٪) از تولید آن به هفتاد و پنج (۷۵) کشور در سراسر جهان صادر می شود ، در حالیکه این شرکت در بازار یونان جایگاه اصلی را دارد.

این شرکت دارای ۲۵۰ کارمند بوده و این تعداد هر ساله در حال افزایش است. در این شرکت افراد تحصیل کرده ایی مشغول به کارند که از جمله آنها شیمی دان ، مهندس مکانیک ، برنامه نویسان و اقتصاد دانان هستند.

انبار اتوماتیک رباتیک ما با ظرفیت ۷۰۰۰ پالت ذخیره شده از طریق سیستم رایانه ای انجام می شود.

انبار تدارکات در یونان بی نظیر است و یکی از معدودانبارها در اروپا است.

ISO 9001

در سال ۱۹۹۸ ، HB BODY S.A گواهینامه ISO 9001 توسط TUV آلمان را دریافت کرد. این گواهینامه ضمانت رسمی برای تضمین کیفیت در طراحی ، تحقیق ، تولید ، توزیع و خدمات است.

در سال ۲۰۱۲ ، این شرکت به عنوان “رهبر واقعی” توسط گروه ICAP شناخته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *